Elekti kolorojn : grizaj Verda kaj ruĝa Blanka kaj nigra
Ĝisdatigita dimanĉon la 10an de decembro 2017 . Ĝis nun estas 2500 tekstoj   Rss  Indekso  Privata spaco  Kontakto
Venonta kongreso | SAT-kulturo | Libroj | Dokumentoj | SAT-organo | Frakcioj | Fakoj | Informoj | Ligoj | Arĥivoj | Membriĝi

En la sama rubriko

puce Aliĝintoj
puce Bazaj praktikaj informoj
puce Deklaracio kaj Gvidrezolucio 2007
puce Kiel atingi la kongresejon ?
puce Kiu estis Jean Zay (Johano Zajo) ?
puce Loĝeblecoj
puce Provizora programo

Aliĝintoj

Ĝis la 13-a de julio aliĝis la jenaj 133 kongresontoj :

(inter krampoj estas indikitaj laŭvice loĝurbo, landokodo, kaj matrikulo kiam temas pri SAT-anoj)

1. BARKOVIĈ Kreŝo (Parizo, FR, 31978)

2. MARKOV Ansofi (Montinio, FR, 31840)

3. SABATIER Tereza (Ormesson-sur-Marne, FR, 32652)

4. MARKOV Vinko (Kaprozo, FR, 35297)

5. BARBAY Elizabet (Bondy, FR, 35322 )

6. JANOT Didier (Parizo, FR, 35749)

7. BOUHALI Agnès (Verrières, FR)

8. MARTIN-GALLAUSIAUX Joel (Châteaufort, FR)

9. GIRARD Véronique (Itteville, FR, 35824)

10. KELSO David (Carluck, UK, 35746)

11. PINET Thérèse (Parizo, FR, 32909)

12. BRESLER Lucien (Parizo, FR, 35474)

13. WEISS André (Louhossoa, FR, 35366)

14. WEISS Colette (Louhossoa, FR, 35704)

15. HARDY Roĝero (Puatiero, FR, 32805)

16. MICHAUD Gisèle (Granville, FR, 24707)

17. BOYER Juliette (Thiais, FR, 32533)

18. MARKOV Vito (St Maur des Fossés, FR, 35521)

19. DEGOUL Francisko (Montreuil sous Bois, FR, 32785)

20. LEVI Petro (Kaprozo, FR, 23111)

21. CORDEAU Bob (Châteaufort, FR)

22. CORDEAU Michelle (Châteaufort, FR)

23. STAQUET Clémentine (Bruselo, BE, 31827)

24. MARTIN Guy (Saint-Nazaire, FR)

25. CARRE Jean-Louis (Lescar, FR)

26. MARKOV Lino (Montinio, FR, 35362)

27. SCHRAM Jakvo (Antverpeno, BE, 34781)

28. LEVI Teo (Serquigny, FR)

29. MICKLE Gary (Berlino, DE, 35083)

30. BOURLOT Carlo (Torino, IT, 35425)

31. RALALARISOA Lala (Antananarivo, MG, 35513)

32. CIDONCHA Carmen (Don Benito, ES, 35584)

33. SALGUEIRO José Maria (Don Benito, ES, 35501)

34. PONTNAU Robert (Castelmaurou, FR, 32593)

35. TOUBALE Franciska (Mount Evelyn, AU, 34507)

36. DUONG Tu-Kieu (Ho-Chi-Minh urbo, VN)

37. CIZIKAITE Aida (Kaunas, LT, 35832)

38. TERNANT Juliette (Epinay-sur-Seine, FR, 28630)

39. TERNANT Sylvie (Epinay-sur-Seine, FR, 30010)

40. CAVALIER Guy (Epinay-sur-Seine, FR, 31976)

41. HIBLOT Jean-Jacques (Antony, FR, 33402)

42. CARDONA Pierre (Le Gouray, FR, 35742)

43. MARKO Michel (Monflanquin, FR, 35661)

44. LEPREVOST Anne-Marie (Flers, FR, 35662)

45. SCHNEIDER Bernard (Thiais, FR, 30746)

46. RABEVAZAHA Désiré (Antananarivo, MG)

47. SIMBA Mramba (Bunda, TZ, 33034)

48. HAMMARBERG Jarlo (Västra Frölunda, SE, 35267)

49. ĜONIĈ Vesna (Zajeĉar, RS, 35555)

50. LUĈIĈ Vesna (Zajeĉar, RS, 35810)

51. FILIMONOVIĈ Jovanka (Zajeĉar, RS, 35556)

52. LISIENKOVA Valentina (Samara, RU, 34036)

53. LISIENKOVA Miloslava (Samara, RU)

54. KOSTIĈ Voja (Zajeĉar, RS, 30046)

55. PRENT Arturo (Brentwood, UK, 31123)

56. GBEGLO Koffi (Lome, TG, 35811)

57. HOULGATTE Andrée (Parizo, FR, 31306)

58. NOULIN Marc (Lunay, FR, 28979)

59. GUICHET Phil (Colombes, FR, 35826)

60. HULOT Lucie (Savigny sur Orge, FR)

61. VANDEPUTTEN Guy (Bruselo, BE, 32344)

62. CHASSARD-CAUBEL Renata (Foulayronnes, FR, 32014)

63. MAS Emilo (Galapian, FR, 32248)

64. BETEAU Robin (Frechendets, FR, 35717)

65. LAMBERT Elisabeth (L’Hay les Roses, FR)

66. WESTERMAYER Manfred (Freiburg, DE, 35434)

67. MAKIVIĈ Mira (Banja Luka, BA, 35823)

68. MONNERET Jocelyne (St Rémy, FR, 35800)

69. LYNN Ron (Londono, UK, 34467)

70. BROS Claude (Chartres de Bretagne, FR, 34456)

71. JOZSI Jolanda (Brasov, RO)

72. GRAMMATICO José (Manosque, FR)

73. CHRETIEN Patrick (Issy-les-Moulineaux, FR)

74. KIJO Petro (Grand Quevilly, FR, 23284)

75. SIMEONE Dominiko (Antony, FR, 35724)

76. JOURDY Rajda (Antony, FR)

77. OZAN Gérard (Villemoisson sur Orge, FR)

78. KESSOUS Djémil (Bourg la Reine, FR, 35360)

79. KESSOUS Michelle (Bourg la Reine, FR, 35595)

80. PEYROUTY Hubert (Cachan, FR, 34947)

81. MARTORELL Floreal (Donneville, FR)

82. MARTORELL Nevik (Donneville, FR)

83. MOUSSET-DECLAS Claire ( FR, 35837)

84. POUX Jacqueline (Avannes, FR, 33316)

85. ANNEQUIN Jean-Michel (Malakoff, FR, 35736)

86. CHOISY Claudel (Port-au-Prince, HT, 35838)

87. TREANTON Gaby (Perros-Guirec, FR, 26523)

88. GRAVEN Henri (Pau, FR, 35840)

89. PITUĤINA Tatjana (Toljatti, RU)

90. LIEBLANG Gérard (Soisy-sous-Montmorency, FR, 32343)

91. KWANTES-KOOIJ Corrie (Haarlem, NL, 30018)

92. KWANTES Nico (Haarlem, NL)

93. GRUPP Gerald (Neu-Ulm, DE, 35118)

94. GRUPP Stana (Neu-Ulm, DE)

95. VAN DEN HOEK Luc (Haarlem, NL, 35506)

96. HOEIJENBOS Kees (Haarlem, NL, 35507)

97. SADIER Andreo (Ivry sur Seine, FR, 22593)

98. GREGOIRE Jacques (Périgueux, FR, 28581)

99. BANNIER Jacques (Parizo, FR, 23149)

100. ZAVADLAV Etel (Split, HR, 35843)

101. ZAVADLAV Ivan Anton (Split, HR)

102. ECHAPPE Lucette (Les Sorinières, FR)

103. MORANDEAU Fabrice (Parizo, FR)

104. SHANY Miam Salaan (Mirpur City, PK)

105. DEL BARRIO Toño (Alcorcon, ES, 35522)

106. MURESAN Bianca (Fagetul Ierii, RO)

107. DE MASSAS Nelly (Valence, FR)

108. DE WEERD Stella (Stabroek, BE, 28730)

109. BIRO-WALKER Juliette (Quetigny, FR)

110. BIRO-WALKER Daniel (Quetigny, FR, 35343)

111. BIRO-WALKER Lea-Esperanta (Quetigny, FR)

112. BECKMAN Markus (Bremen, DE, 32399)

113. PERNOT Manon (Quetigny, FR)

114. BERTRAND Dominique (Jouy sur Morin, FR, 35844)

115. LECLERC Jean Marc / Jomo (Tournefeuille, FR)

116. BERTRAND Pierre (Tournefeuille, FR)

117. BORDES Gérard (Tournefeuille, FR)

118. LEBEDEVA Irina (Tournefeuille, FR)

119. PELCA Muriel (Tournefeuille, FR)

120. BENOIST Fabrice (Pau, FR)

121. MARKOV Flora (Montinio, FR, 35483)

122. PATRIN Gilles (Parizo, FR)

123. SCIBOR Frederiko (Pau, FR, 35745)

124. BAKKER-TEN HAGEN Ans (Amsterdamo, NL, 30262)

125. VAN DER KAMP-TEN HAGEN Ina (Amsterdamo, NL, 32103)

126. RAIFFAUD Christine (Landeronde, FR)

127. LEIBMAN Michael (Le Mion, FR, 35XXX)

128. DURAND Daniel (St-Aubin-de-Luigne, FR)

129. HERBAY Olivier (Gif-sur-Yvette, FR)

130. RIBALTA Joan (Osnabrück, DE)

131. HUANG YI (Jiangxi, CN)

132. WAN XUEQIN (Jiangxi, CN)

133. ZOU MINQING (Jiangxi, CN)

 

Sennacieca Asocio Tutmonda (SAT)

67 av. Gambetta
FR - 75020 Paris

Retadreso : kontakto@satesperanto.org
Pri financaĵoj : financoj@satesperanto.org
Retejo : http://satesperanto.org/
Tel : (+33) 09 53 50 99 58

Poŝtkonto n-ro 1234-22 K, La Banque Postale, Paris
IBAN : FR41 2004 1000 0101 2342 2K02 064
BIC : PSSTFRPPPAR
Konto de SAT ĉe UEA : satx-s
Konto de SAT ĉe PayPal : financoj@satesperanto.org

Por renkontiĝi kun SAT-anoj en Parizo, informiĝu ĉe la sidejo de SAT-Amikaro

Se vi havas demandojn pri SAT, skribu al la SAT-oficejo en Parizo
aŭ al via peranto

Pri teknikaj problemoj sur la paĝo, skribu al paĝo-aranĝulo.

Privata ejo
Danke al spip

PNG - 436 bitokoj
fabrikita en esperantio